Vulcano Pancetta, 300 g
Finom élvezet Ausztriából
4.140 Ft
(13.800 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sertéshasból
- Levegőn szárított
- Ideális előételekhez és uzsonnákhoz
Leírás
A Pancetta leginkább Olaszországból ismert, lenyűgöző kitűnő ízével.
Ez egy feltekert sertéshas-szalonna, amelyet levegőn szárítanak, majd válogatott fűszerekkel finomítanak.
Lágy textúrája miatt különösen varázslatos, mivel szó szerint elolvad a szájban. Ideális előételként vagy uzsonnára.
Állatjóllét a Vulcano márkánál:
A sertések jólléte és a velük való tiszteletteljes bánásmód mindig is prioritás volt a Vulcano márkánál.
A malacok szabadtéri kifutóval, illetve rengeteg térrel rendelkeznek az élethez és a játékhoz. A takarmányok nagy része saját gazdálkodásból származik, ásványi anyagokkal és regionális szójával dúsítva - itt nincs helye géntechnológiának!
Összetevők
sertés dagadó, jódozotlan étkezési só, fűszer, cukor, glükóz, nátrium-nitrit[1]
- tartósítószer
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1943 / 464 kj / kcal |
| zsír | 45 g |
| ebből telített zsírsavak | 19 g |
| szénhidrát | 0 g |
| ebből cukor | 0 g |
| fehérje | 15 g |
| só | 3,6 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Vulcano, Auersbach 26, 8330, Feldbach, Ausztria, www.vulcano.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Vulcano Pancetta
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék