STAUD‘S Sárgabarack lekvár passzírozva, 250 g
Oly sok gyümölcs egy üvegben
2.180 Ft
(8.720 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Csodálatosan gyümölcsös
- Gyümölcsdarabok nélkül
- A legjobb alapanyagokból készült
Leírás
Ez a klasszikus lekvár nem hiányozhat egyetlen reggeliző asztalról sem! Csodálatosan gyümölcsös és ellenállhatatlanul krémes ízű, jól bevált Staud's minőségben, amely kicsiknek és nagyoknak egyaránt ízlik. Számos hagyományos sütemény készítésénél nélkülözhetetlen kellék.
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 687 / 164 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 38 g |
| ebből cukor | 37 g |
| fehérje | 0,8 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Ausztria, www.stauds.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
1 Vásárlói vélemény magyar nyelven: STAUD‘S Sárgabarack lekvár passzírozva
3 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 9 | (90%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 1 | (10%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
10 értékelés
1 vásárlói vélemény magyar nyelven
3 vásárlói vélemény más nyelven
-
Ez az értékelés hasznos volt az Ön számára? (0) (0)
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék
5 csillaggal5értékelt.
nyazsolt@yahoo.com
Nagyon jó minőségű lekvár. Érdemes megkóstolni.