Rummo Tagliatelle all'uovo N°132, 250 g
Aranyló élmény minden fészekben
1.840 Ft
(7.360 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 5 friss olasz tojással
- Praktikusan 6 fészekre adagolva
- Klasszikus partner a bolognaihoz
Leírás
A Rummo Tagliatelle all’Uovo tésztával az olasz vendégszeretet megtestesítőjét varázsolhatja otthonába! Minden csomag 6 gondosan formázott tésztafészket tartalmaz, amelyeket 5 friss olaszországi tojással tettek különlegessé. Ez a kiváló minőségű összetevő nemcsak gyönyörű aranysárga színt kölcsönöz a tésztának, hanem különösen telt, házias ízt is.
A lapos szélesmetélt forma a hagyományos választás egy igazi bolognai raguhoz, mivel bőségesen felveszi a szószt, és tökéletesen érvényre juttatja azt. A bevált Rummo-minőségnek köszönhetően a tagliatelle megőrzi kiváló szerkezetét és ideális állagát, ami minden tésztaételt ünnepi élménnyé varázsol.
| Cikkszám: | AV-412675 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 g |
| EAN: | 8008343221320 |
| Gyártói szám: | 412675 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Laktózmentes |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Laktózmentes, Géntechnológia-mentes |
Összetevők
durum búzadara, 23,9 % tojás
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1545 / 369 kj / kcal |
| zsír | 3,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 1 g |
| szénhidrát | 66,5 g |
| ebből cukor | 2,2 g |
| fehérje | 16,5 g |
| só | 0,15 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Tagliatelle all'uovo N°132
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék