Milka Csokoládétojás, Karamell-Nougat (90 g)
Töltött csokoládétojások
1.314 Ft 2.630 Ft -50%
(14.600 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Finom Milka csokoládé
- Finom krémtöltelék
- Tökéletes a húsvéti kosárba
Leírás
Ezek a Milka tojások a híres, lágy alpesi tejcsokoládét egy különösen aromás töltelékkel ötvözik. Minden egyes, külön-külön csomagolt csokoládétojás egy finom kényeztető pillanat, tökéletes a húsvéti időszakra.
| Cikkszám: | TG-3843281 |
|---|---|
| Tartalom: | 90 g |
| EAN: | 7622202247088 |
| Gyártói szám: | 3843281 |
| Márkák: | Milka |
| Nyomokban tartalmazhat: | H - diófélék |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
cukor, 13 % mogyorós massza, kakaóvaj, kakaómassza, sovány tej por, édes savópor (tej), növényi zsírok (pálmaolaj, shea vaj), tiszta vajzsír, glükózszirup, emulgeálószer (szójalecitin), aroma, 0,16 % só, napraforgóolaj
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2265 / 541 kj / kcal |
| zsír | 32 g |
| ebből telített zsírsavak | 15 g |
| szénhidrát | 56 g |
| ebből cukor | 54 g |
| ballasztanyag | 2,8 g |
| fehérje | 6,2 g |
| só | 0,34 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Mondelez Österreich GmbH, Schönbrunner Straße 297-307, 1120, Wien, Ausztria, verbraucherservice@mdlz.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Milka Csokoládétojás
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék