Lindt Arany nyuszi - Family Edition, 100 g
Arany pillanatok szeretteinek!
1.489 Ft 2.980 Ft -50%
(14.890 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Finom alpesi teljes tej minőség
- Szeretettel megtervezett arany csomagolás
- Modern design a húsvéti fészekhez
Leírás
A Lindt Arany nyuszi - Family Edition finomsággal modern csillogást és melegséget vihet a húsvéti ünnepekbe. A megszokott módon élvezheti a finoman olvadó alpesi tejcsokoládét, miközben a csomagolás különleges kialakítása - olyan kedves motívumokkal, mint a szívek, apró kezek és mackók - kicsik és nagyok körében egyaránt osztatlan sikert arat.
| Cikkszám: | LS-686580 |
|---|---|
| Tartalom: | 100 g |
| EAN: | 4000539686580 |
| Gyártói szám: | 686580 |
| Márkák: | Lindt |
| Nyomokban tartalmazhat: | H - diófélék |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
cukor, kakaóvaj, teljes tej por, kakaómassza, laktóz, sovány tej por, emulgeálószer (szójalecitin), árpamaláta kivonat, aroma, 30 % legalább kakaótartalom
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2278 / 544 kj / kcal |
| zsír | 32 g |
| ebből telített zsírsavak | 19 g |
| szénhidrát | 56 g |
| ebből cukor | 54 g |
| fehérje | 7,2 g |
| só | 0,32 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Ausztria, www.lindt.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Lindt Arany nyuszi - Family Edition
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Népszerű kategóriák:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék