Lindt Húsvéti fészek, 160 g
Hűséges társ húsvétkor
5.480 Ft
(34.250 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Mini arany nyuszikkal
- LINDOR tojásokkal
- Ideális ajándék
Hasonló termékek
Leírás
A Lindt Arany nyuszi sokak számára hűséges húsvéti társ. A Lindt Húsvéti fészek mini arany nyuszikat és finom LINDOR csokitojásokat tartalmaz. Ideális ajándékként vagy nassoláshoz.
Összetevők
cukor, kakaóvaj, teljes tej por, növényi zsír (kókuszdió, pálmamag), kakaómassza, laktóz, sovány tej por, szójalecitin[1], tiszta vajzsír, árpamaláta kivonat, aroma
- emulgeálószer
Mogyorót, mandulát és más héjas gyümölcsöket tartalmazhat. Kakaó: legalább 30% a tejcsokoládéban.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2491 / 595 kj / kcal |
| zsír | 42 g |
| ebből telített zsírsavak | 30 g |
| szénhidrát | 48 g |
| ebből cukor | 46 g |
| fehérje | 8,5 g |
| só | 0,24 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Ausztria, www.lindt.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Lindt Húsvéti fészek
Népszerű kategóriák:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.150 termék