Kelly's POPCORNCHIPS sajtos, 15 darab
Ropogós, mint a chips, íze mint a pattogatott kukoricáé
15.039 Ft 18.555 Ft -19%
(7.161 Ft / kg, Az árak az ÁFÁT tartalmazzák
Tulajdonságok és előnyök
- Ausztriában készült
- 100% osztrák kukorica és a legjobb repceolaj
- 40%-kal kevesebb zsír, mint a hagyományos burgonya chips esetében
Leírás
A Kelly's POPCORNCHIPS sajtos a popcorn és a chips legjobb keveréke. Ezek a sajtos chipsek 40%-kal kevesebb zsírt tartalmaznak, mint a hagyományos burgonya chipsek, így lelkiismeretfurdalás nélkül nassolhat. Mindegy, hogy egy baráti összejövetelen vagy egy nyugodt esti tévénézés közben élvezi!
Összetevők
POPCORNCHIPS sajtos
kukorica, repceolaj, só, édes savópor, írópor, cukor, természetes aroma, hagyma por, fokhagymapor, cayenne bors, savanyítószer (citromsav), emulgeálószer (lecitin)
Tápérték
POPCORNCHIPS sajtos
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1746 / 417 kj / kcal |
| zsír | 14 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,2 g |
| szénhidrát | 62 g |
| ebből cukor | 3,8 g |
| ballasztanyag | 4,1 g |
| fehérje | 8,5 g |
| só | 1,4 g |
Jogi információk
| Gyártó: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Ausztria, www.kellys.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Kelly's POPCORNCHIPS sajtos
| 5 csillag | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
- Még nincs vélemény.
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék