Wiberg Grill-Grill-Brazil fűszersó fűszersó, 750 g
A csípősség és az élénkség találkozása
9.210 Ft
(12.280 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Színes, vad és izgalmas
- Gyümölcsös, csípős íz
- Grillezett és röviden sült ételekhez
Leírás
A Grill-Brazil fűszersó az Ön számára megfelelő, ha szereti a jalapeños enyhe csípősséget, amelyet a lime és a korianderzöld egészít ki. Az izgalmas fűszervariáció nemcsak a grillezett ételekhez illik, hanem olyan köreteket is gazdagít, mint a burgonya, a zöldségek és a rizs.
- Grillezett és röviden sült ételekhez
- Rizs-, zöldség- és burgonyaételekhez
Összetevők
kristály-natúrsó, hagyma, zöld jalapeno, zöld bors, nádcukor, korianderlevél, füstölt paprikapor (paprikapor, füst), fodormenta, természetes lime aroma, fokhagyma, római kömény, rózsaszín bors, citromlé por, fűszer
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 808 / 193 kj / kcal |
| zsír | 3,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,5 g |
| szénhidrát | 28 g |
| ebből cukor | 21 g |
| fehérje | 6,6 g |
| só | 39,2 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Grill-Brazil fűszersó
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék