Wiberg Cuba Nueva fűszerkeverék, 250 g
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
15.890 Ft
(63.560 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Kávé, rum és dohány aromával
- Lime és menta
- Különféle ételekhez és receptekhez
Leírás
Élvezze a kubai konyha szellemiségét minden falatnál. Legyen szó húsról, halról, tenger gyümölcseiről, zöldségekről vagy rizsről – a különleges keverék kávé, rum és dohány aromával, a chili fűszerességével, a menta frissességével és a lime csípősségével finomítva új ízvilágokat nyit meg. A WIBERG Cuba Nueva egy fűszer, amely a tüzet, a szenvedélyt és a reményt jelenti.
- Húshoz, halhoz és kagylóhoz
- Rizshez és hüvelyesekhez
- Zöldségekhez
Összetevők
nádcukor, tengeri só, Guajillo chili, paprika, 7,1 % őrölt pörkölt kávé, fekete bors, hagyma, citromhéj, banán granulátum, fodormenta, római kömény, 1,6 % természetes lime aroma, Jamaica rum, vanília kivonat, 0,5 % dohányaroma, természetes aroma (körte), Habanero, bükkfa füst
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1172 / 280 kj / kcal |
| zsír | 3,9 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,9 g |
| szénhidrát | 47 g |
| ebből cukor | 40 g |
| fehérje | 5,3 g |
| só | 17,9 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Cuba Nueva fűszerkeverék
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.250 termék