Spicebar Bio Salted Caramel, 130 g
Sós karamellás jegyek különféle desszertekhez
2.540 Ft
(19.538 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Édes-sós
- Fagylalthoz, kásához, kávéhoz és sok máshoz
- Mesterséges aromák nélkül
Leírás
A Spicebar Bio Salted Caramel fűszerkeverék édes-sós karamellás jegyet kölcsönöz minden desszertnek, mesterséges aromák nélkül. Kiválóan alkalmas kása vagy kávé ízesítésére is.
Tipp:
Keverje össze a fűszerkeveréket egy kevés citromlével. Így pillanatok alatt krémes-karamellás süteménymázat kap.
Extra tipp:
Glazúrozzon a Salted Caramel fűszerkeverékkel oldalast, sültet vagy csirkecombot. Imádni fogja az egyedülálló ízélményt.
| Cikkszám: | SL-10829 |
|---|---|
| Tartalom: | 130 g |
| EAN: | 4260435779438 |
| Gyártói szám: | 10829 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Adalékanyagoktól mentes, Aromaanyag-mentes |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1499 / 358 kj / kcal |
| zsír | 0,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 88 g |
| ebből cukor | 85 g |
| fehérje | 1,1 g |
| só | 6,6 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio Salted Caramel
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék