Spicebar Bio Rauchige Drecksau, 100 g
Fűszerkeverék erőteljes paprika-bors ízzel
2.540 Ft
(25.400 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Intenzív füstös aroma
- Különösen aromás
- Ideális pulled pork-hoz és burgerhez
Leírás
Ez a Spicebar bio fűszerkeverék erőteljes paprika-bors ízével intenzív füstös aromát kölcsönöz az ételeknek. A paprikát és a sót hosszan füstölték, így biztosítva a fűszerkeverék egyedülálló ízét. A fűszerkeverék különösen alkalmas burgerhez, BBQ-szószokhoz és Dutch Oven-ben vagy sütőben készített pulled pork-hoz, illetve abban az esetben, ha nem kíván füstölő forgácsot használni.
| Cikkszám: | SL-10343 |
|---|---|
| Tartalom: | 100 g |
| EAN: | 4260435771258 |
| Gyártói szám: | 10343 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1143 / 273 kj / kcal |
| zsír | 7 g |
| ebből telített zsírsavak | 1 g |
| szénhidrát | 44 g |
| ebből cukor | 34 g |
| fehérje | 8,4 g |
| só | 22,2 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio Rauchige Drecksau
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Népszerű kategóriák:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék