Sonnentor Húsvéti tojás fűszerkeverék bio, 35 g
Aromás gyógynövénykeverék - ideális kis ajándéknak
2.760 Ft
(78.857 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sómentes
- Tojásokhoz, kenhető kenőanyagokhoz, tésztához és egyebekhez
- Fűszernövényekkel és fokhagymával
Leírás
Ez a kifinomult és aromás fűszer- és gyógynövénykeverék mindenféle tojásétel, valamint tésztaétel vagy rakott étel ízesítésére használható. Jellemző rá a fűszeres, aromás jegyek és a fokhagyma kombinációja. A praktikus doboz megkönnyíti az adagolást.
```Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1202 / 287 kj / kcal |
| zsír | 4,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,68 g |
| szénhidrát | 29,42 g |
| ebből cukor | 6,4 g |
| fehérje | 15,52 g |
| só | 0,05 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Ausztria, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Sonnentor Húsvéti tojás fűszerkeverék bio
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.150 termék